Intel® Technology Provider — це партнерська програма для компаній, які розробляють, продають або рекомендують технології Intel. Партнери успішно розвивають свій бізнес, заробляють при покупці та залишаються в курсі самих останніх інновацій.

Переваги участі у програмі Intel® Technology Provider:

Управління обліковими записами

Спеціальні переваги для сфери освіти представляють всю необхідну підтримку для успішних продаж на ринку освіти та підвищення конкурентноздібності

Заходи

Отримуйте запрошення на щорічні заходи для партнерів, де представлена новітня інформація про продукцію, проводиться навчання та надаються можливості спілкування з керівництвом Intel.

Бали

Всі партнери можуть набирати бали за покупки. Партнери рівня Gold та Platinum можуть обмінювати бали на різноманітні нагороди для бізнесу.

Навчання

Отримайте доступ до передового досвіду Intel завдяки очного і онлайн-навчання з широкого асортименту продуктів та широкого кола питань.

 

Матеріали для партнерів

Скористайтеся високоякісними маркетинговими матеріалами, які продемонструють клієнтам ваші взаємини з Intel.

 

Інструменти маркетинга та продаж

Партнеры могут использовать высококачественные маркетинговые материалы (включая баннеры, шаблоны писем, плакаты и анимацию), чтобы обновить свой магазин или веб-сайт.

 

Пріоритетне надання сервісної підтримки

Отримуйте швидкі відповіді на технічні питання й питання про участь з пріоритетною підтримкою в чаті, електронною поштою або телефоном, а також розширене гарантійне обслуговування з заміною несправних компонентів Intel до їх повернення.

 

Спеціалізований веб-сайт

На швидкому та зручному веб-сайті програми, надаються технічні відомості і інформація з продажу на основі ваших особистих переваг, а також інформація про участь в промоакціях, навчанні, галузевих дослідженнях і заходах.

Отримайте всю необхідну підтримку для розвитку бізнесу, будуйте довірчі відносини зі своїми клієнтами і отримуйте винагороди за бізнес, який Ви ведете з Intel. Заробляйте бали відразу після реєстрації.

Бали зараховуються за закупки у офіційних дистриб'юторів як компонентів Intel, так і систем на базі Intel.

Компанія АСБІС є офіційним дистриб'ютором продукції Intel та надає можливість партнерам обміняти свої бали на ваучери AСБIС, які дають право на відповідну знижку при наступній закупці продукції Intel.

Для отримання додаткової інформації про партнерську програму Intel Technology Provider, умови участі та накопичення балів, відправляйте, будь ласка, Ваш запит на нашу адресу.

*Для партнерів рівня Gold та вище