Короткий опис продуктів серії Intel® SSD 660Р

Технологія Intel® QLC, створена для ПК. Ємність за дивовижною ціною.

 Завантажити PDF

Нарешті PCIe * та Intel® QLC 3D NAND в одному SSD.

 

Задовольніть свої нинішні потреби в сховищах і підготуйтеся до зростаючих потреб завтрашнього дня за допомогою Intel® SSD 660Р Series, створених на базі технології Intel QLC 3D NAND.

Intel® SSD 660Р – перший клієнтський PCIe * SSD на базі QLC. Він закріплює лідерство Intel у технології флеш та якості виробництва. SSD 660Р нарешті вписується в один формат, що поєднує низьку вартість при великій ємності.

 

 

 

Продуктивність PCIe за доступною ціною

Наділений інноваційною технологією Intel® QLC від Intel, Intel® SSD 660p пропонує більш високу ємність за меншу вартість, ніж носії на TLC.2. З допомогою PCIe * новий SSD 660Р пропускає SATA та обмеження, пропонуючи до 2 ТБ на одному накопичувачі.

Удвічі більше ідентичних елементів1

Ці клієнтські SSD вміщують більше даних, ніж рішення на основі TLC, що дозволяє збільшити вдвічі ємність ідентичних елементів. Тонкий форм-фактор M.2 80 мм робить їх ідеальним для ноутбуків, настільних ПК та мобільних пристроїв, які потребують сховище  для щоденних обчислень.

Архітектура технології Intel QLC в SSD 660Р створена для інтелектуального підвищення продуктивності. «Межі» QLC та SLC на приводі регулюються двобічно, залежно від ємності, що використовується протягом терміну служби продукту. Збільшення обсягу використання ємності приводить до зменшення проміжку SLC, а зменшення використання потужності викликає збільшення діапазону SLC.

 

Продуктивність і ціна, що має значення

SSD 660p досягає результатів, що мають значення для клієнтських SSD. Цей накопичувач налаштований для забезпечення продуктивності NVMe*, оптимізованій за ємністю, та надає інтелектуальну опцію зберігання для обчислювальних систем і початкового рівня. Пропонується в розмірі 512 ГБ, 1 ТБ та 2 ТБ та за доступною ціною.2

 Intel®?

Intel® має фундамент лідерства в інноваціях. Наша повна підтримка життєвого циклу продукту, яка поширюється від екосистеми, що дозволяє розробити дизайн та підтримку  після продажу, і якість нашої ланцюжка поставок. 

Наш фундаментальний результат – носії з надійною та довговічною цілісністю даних, надійною та ефективною продуктивністю та підвищеною довірою до платформи завдяки нашій унікальній позиції як постачальника платформи. Intel® знає робочі навантаження, і ми розробляємо наші продукти для того, щоб досягти найкращого використання в реальному світі.

 

   Особливості

Назва моделі

Твердотільний накопичувач Intel® серії 660p

Ємність (ГБ)

512, 1024 (1 ТБ), 2048 (2 ТБ)

Флеш-пам'ять NAND

64-шарова, QLC, Intel® 3D NAND

Пропускна здатність

Послідовне зчитування: до 1800MB/с Послідовне записування: до 1800MB/с

Пропускна здатність

Випадкові 4 КБ читання: до 220 000 IOPS, Випадкові 4 КБ записи: до 220,00 IOPS

Інтерфейс

PCIe* 3.0x4, NVMe*

Форм-фактор, габарити, вага

80 мм M.2 2280, S3, <10 грам

Споживання енергії

Активний: 100мВт, холостий: 40мВт

Робоча температура

Від 0 ° С до 70 ° С

Гарантія

5-річна обмежена гарантія