DELL-EMC PRODUCTS

Dell EMC Enterprise Portfolio

Dell EMC Networking & Storage Solutions

Servers & Converged Infrastructure

Storage

СИСТЕМА ЗБЕРЕЖЕННЯ DELL СЕРІЇ MD

Система збереження серії MD забезпечує універсальність та надійність для підприємств малого бізнесу. Це рішення пропонує функції корпоративного класу для швидкого розгортання, простого управління та ефективної консолідації СЗД серверів.

 

СИСТЕМА ЗБЕРЕЖЕННЯ DELL СЕРІЇ SC

Інтелектальна та автоматизована система збереження Dell серії SC прискорює роботу додатків. При цьому вона забезпечує найнижчі затрати на ємність при розгортанні систем зберігання SAN. 

 

UNITY

Модернізуйте своє середовище додатків за допомогою наших передових уніфікованих платформ (гібридних та повністю на флеш-дисках).

 

XTREMIO

Подивіться по-новому на масив XtremIO на флеш-дисках — ідеальне рішення для інфраструктур Virtual Desktop Infrastructure (VDI), віртуальних серверів та баз даних.

 

МАСИВИ VMAX ALL FLASH

Ці масиви поєднують у собі швидкість та ефективність системи збереження даних на флеш-дисках з перевіреною надійністю та доступністю, яка так необхідна сучасним центрам обробки даних.

 

DELL EMC ISILON

Високопродуктивна кластерна NAS-система, котру можна масштабувати у відовідності з потребами до продуктивності та ємності.

 

Networking

Керовані для мережей організацій

Відмовостійкі повнофункціональні комутатори на основі відкритої мережевої архітектури відповідають вимогам сучасних віртуалізованих мереж і підходять для підприємств різного масштабу.

 

Комутатори для центрів обробки даних

Високопродуктивні надійні архітектури та універсальні платформи для центрів обробки даних і корпоративних мереж і мереж комплексу будівель наступного покоління.

 

 Блейд-комутатори PowerEdge

Перетворення блейд-шасі для блейд-серверів Dell M1000e і максимальне розширення можливостей підключення завдяки різноманітним варіантам з'єднань 10 / 40GbE, Fibre Channel і InfiniBand.

 

 

 


Модульні комутатори високопродуктивні надійні архітектури та універсальні платформи для центрів обробки даних і мереж організацій нового покоління.