Обчислювальні елементи Intel® NUC

Дивовижно компактний і потужний Intel® NUC 8 Compute Element разом із серією компонентів, розроблених корпорацією Intel, забезпечує гнучкість модульних обчислень та дозволяє створювати індивідуальні модульні рішення, що чітко відповідають потребам ваших клієнтів.

Елементи Intel® NUC – від надійних систем в унікальних умовах до повноцінних систем у бізнесі або всередині модельних лінійок – дозволяють створювати ідеальні індивідуальні рішення з мінімальним часом на дослідження та розробку.

Елементи Intel® NUC включають:

  • обчислювальні елементи Intel® NUC
  • елементи плати Intel® NUC
  • елементи корпусу Intel® NUC

Почніть разом з Intel® NUC 8 Compute Element із повним спектром процесорів марки Intel®. Потім під’єднайте його до елементу плати Intel NUC, елементу плати Intel NUC Pro та інтегруйте його до свого рішення. Обчислювальний елемент може бути перенесений в елемент корпусу Intel NUC для систем в унікальних умовах або систем для бізнесу і всередині модельних лінійок. Модульність елементів Intel NUC дозволяє вам впроваджувати інновації та перетворювати системи, в яких можуть бути розгорнуті обчислювальні пристрої, розширюючи межі того, де і як обчислення можуть збагатити життя.

Простий, гнучкий, потужний
Перевагами Intel® NUC 8 Compute Element та Intel® NUC Pro Compute Element є їхній розмір, гнучкість та I/0, які дозволяють легко створювати невеликі індивідуальні рішення. Компактний розмір обчислювального елемента Intel® NUC 8 у поєднанні з елементом плати Intel NUC надає вам гнучкість під час розробки конкретного рішення, що відповідає вимогам вашого клієнта або ринку, надаючи потужні системи, які можуть бути інтегровані або розгорнуті в більшій кількості місць, ніж будь-коли раніше.

Простота оновлення та обслуговування
Можливість заміни компонента для оновлення робить елементи Intel® NUC ідеальним вибором для ваших комерційних і споживчих клієнтів. Це також спрощує продаж, оскільки ви можете просто під’єднати обчислювальний елемент Intel® NUC до більш потужного процесора. Незалежно від того, чи є ви постачальником послуг віддаленого обслуговування бізнес-клієнтів, чи партнером з каналів, які працюють із замовниками на місцях, ви можете просто замінити обчислювальний елемент Intel® NUC, щоб швидко відновити працездатність несправної системи. Крім того, системою з технологією Intel vPro® можна керувати та оновлювати віддалено.

Інновація Intel, ваша інтеграція
Змінюючи межі того, як системи можуть створюватися та обслуговуватися, корпорація Intel знову проводить революцію в обчисленнях, щоб допомогти вам досягти успіху. Ефективно скорочуйте час на дослідження та розробку за допомогою модульного рішення, розробленого і вдосконаленого корпорацією Intel, яке дозволяє швидше виводити ваш продукт на ринок. Елементи Intel® NUC дозволяють інтегрувати обчислення і підключення практично до всього; це означає, що ваші рішення можуть бути знайдені в несподіваних місцях і в дивовижних нових продуктах.

 

Повний спектр процесорів Intel® (серія U)

Використовуйте процесори Intel® Core™ 8-го покоління, процесори Intel® Pentium® Gold або процесори Intel® Celeron®.

Доступний повний спектр процесорів Intel® Core™.

Потужність ПК


 

 

 

Оберіть обчислювальний елемент Intel® NUC 8 із процесором, який вам потрібен, і під’єднайте його до елементу плати Intel® NUC, власної системної плати або сторонньої плати, щоб створити унікальне рішення із врахуванням потреб ваших клієнтів.

   

Вбудоване і доступне введення/виведення

 

 

Обчислювальний елемент Intel® NUC 8 має висхідну сумісність, тому вам не доведеться змінювати вашу плату, коли ми випустимо обчислювальний елемент Intel® NUC з процесором останнього покоління. 

 

   

Детальніше >>