Новости ASBIS

NSS Labs виділяє файрволи SonicWall протягом останніх п'яти років

Август 06, 2018

SonicWall

NSS Labs виділяє файрволи SonicWall протягом останніх п'яти років

NSS Labs незалежна та всесвітньо відома організація, яка проводить найбільш повні тестування брандмауерів наступного покоління (NGFWs). Та виділяє файрволи SonicWall протягом останніх п'яти років, як "Рекомендований".

SonicWall отримав високу оцінку ефективності безпеки та TCO на кожний захищений Mbps, що впевнено позиціонує SonicWall у верхньому правому квадранті NSS Labs 2018 Security Value Map ™ (SVM). По отриманим результатам тестування 2018 року, NSS Labs підтвердила, що SonicWall NSA 2650:

  • продемонстрували, що це високоефективний NGFW з найкращою ціною в індустрії, при низькій TCO в розмірі 4 долари США за кожний захищений Мбіт/с
  • протестовано як один з продуктів з найбільш ефективною системою безпеки, блокуючи 98,8% реальних загроз та справжніх атак
  • підтверджено 100 % ефективність та відсутність помилок при скануванні, включаючи URL, FTP, HTTP, Telnet та HTML, а також технології обфускації та фрагментації.
  • отримано 100 % в рейтингі тестів на стабільность та надійность

Всі файрволи SonicWall NGFW забезпечують такий же рівень захисту, як і тестований NSA 2650 - від серії TZ початкового рівня, серії NSA середнього класу, та до нової серії NSSP 12000. В новому курсі "NSS Labs Report" в он-лайн Університеті SonicWall, можно дізнатись більше про подробиці Security Value Map та детальні звіти тестування.

Завантажити повний звіт 

Ваши запити на обладнання Sonicwall надсилайте на адресу: sonicwall@asbis.ua 

Отказ от ответственности: Информация, содержащаяся в каждом пресс-релизе и материале, размещенном на сайте, была действительной в момент его публикации. Несмотря на то, что пресс-релизы и другие материалы остаются на веб-сайте компании, компания не принимает на себя обязательств обновлять информацию с учетом последующих событий. Следовательно, читателям пресс-релизов и других материалов, не следует полагаться на точность и актуальность опубликованной информации после момента публикации.