Новости ASBIS

Supermicro на #GTC 2019 демонструє новітні оптимізовані GPU системи

Март 29, 2019

ASBIS, Supermicro

Supermicro на #GTC 2019 демонструє новітні оптимізовані GPU системи

Компанія Super Micro Computer, Inc. (SMCI) представляє самий великий в галузі портфель серверів на базі ГП NVIDIA®

Supermicro на #GTC 2019 демонструє новітні оптимізовані GPU системи, що відповідають ринковому попиту на навчання #AI, AI, транскодування відео та відео аналітику в різних галузях з новими функціями, включаючи #NVIDIA # T4 #GPU. 

Компанія Super Micro Computer, Inc. (SMCI), світовий лідер в сфері корпоративних обчислювальних рішень, а також екологічно безпечних технологій для зберігання даних і мережевого взаємодії, представляє самий великий в галузі портфель серверів на базі ГП NVIDIA® на виставці в рамках саміту GPU Technology Conference (GTC) 2019, що проходить на території виставкового комплексу San Jose Convention Center з 18 по 21 березня. 

Використовуючи технології графічних процесорів NVIDIA в поєднанні з великим досвідом самостійних інженерно-технічних розробок для проектування передових серверних систем, компанія Supermicro пропонує своїм клієнтам самий комплексний портфель рішень на базі ГП NVIDIA. Від NVIDIA Tesla®, Quadro®, GRID® і до серверної архітектури NVIDIA HGX-2 - в асортименті Supermicro представлені суперсервери (SuperServers), оптимізовані під весь спектр ринкових сегментів і додатків, включаючи VDI, професійні системи візуалізації, транскодинг, Інтернет речей, ШІ-формування логічних висновків і глибинне навчання. 

Детальну інформацію про продукти Supermicro з підтримкою графічних процесорів NVIDIA можна отримати за посиланням https://www.supermicro.com/products/nfo/gpu.cfm.  

Якщо у вас виникли запитання Ви зможете звернутися за електронною адресою: supermicro@asbis.ua

 

Пропонуємо до перегляду відео на youtube каналі: https://www.youtube.com/watch?v=J_yFUYsPcTs

 

Отказ от ответственности: Информация, содержащаяся в каждом пресс-релизе и материале, размещенном на сайте, была действительной в момент его публикации. Несмотря на то, что пресс-релизы и другие материалы остаются на веб-сайте компании, компания не принимает на себя обязательств обновлять информацию с учетом последующих событий. Следовательно, читателям пресс-релизов и других материалов, не следует полагаться на точность и актуальность опубликованной информации после момента публикации.